סדנת אנגולר – שיעור 3 ואחרון angular + nodejs + authentication

שלום לכולם, בחצי הראשון של  השיעור עבדנו על 2 הפרויקטים שקיבלתם בשיעורים הקודמים. ובחצי השני של השיעור בנינו אפליקציה מלאה מצד הלקוח וצד השרת – הכוללת מנגנון אוטנטיקציה בסיסי. השתמשנו ב node-js בצד השרת ו mongoDB כמסד נתונים , וגם באנגולר בצד הקליינט. השיעור היה השיעור האחרון שלכם בקורס, ואני מאחל לכם הרבה הצלחה בהמשך, ואתם יכולים לפנות אלי תמיד.

המשך לקרוא..

שיעור 2 סדנת אנגולר

שלום לכולם, בשיעור 2 עבדנו בכיתה וחזרנו על נושאים שונים באנגולר, וגם קיבלתם את הפרויקט הבא לתרגול:   בפרויקט אתם יוצרים 3 קומפוננטות, שהמעבר בינהם הוא תלוי (אני לא יכול להכנס לקומפוננטה 2 אם לא ביקרתי ב 1) ובנוסף, מעבירים את המידע מ 2 הקומפוננטות הראשיות לקומפוננטה השלישית . לצרכי תרגול , המידע בין הקומפוננטה הראשונה לשניה עובר דרך ה

המשך לקרוא..

תרגול אנגולר – פרויקט 1 – לוח משימות + בלוג

שלום לכולם, השיעור היה השיעור הראשון שלנו ביחד ( מתוך 3 שיעורים סה"כ) , שמטרתם לתרגל אותכם באנגולר. שמחתי להכיר אותכם, והתרשמתי מאוד מהרמה בכיתה. למדתם מצויין. השיעור חזרתי על החומר של העברת המידע בין קומפוננטות באנגולר – מ Parent ל Child וההפך. בנוסף קיבלתם פרויקט כפי שביקשתם שעליו תעבדו לצורך תרגול של אנגולר. קבצי השיעור להורדה תיאור הפרויקט :

המשך לקרוא..
סגירת תפריט