חברת ההייטק הירושלמית codePro, אשר ספקה עד היום שירותים בלעדיים לחברות ומכללות ספציפיות, מתרחבת ונפתחת לקהלים חדשים.

החברה מונה כ-50 עובדים, ומעסיקה מעל 100 מרצים וספקים חיצוניים. החברה מתמחה בגיוס, פיתוח והכשרת כוח אדם טכנולוגי, ומניעה בהצלחה ימי עיון טכנולוגיים. "היום אנחנו הכי גדולים בתחום פיתוח הדרכות בהייטק" אומרת אביטל, מנהלת לקוחות בחברה.

חדשות החברה הגדולות הן ששירותיה, שעד היום ניתנו לחברות ספציפיות ומכללות בלבד, כעת נפתחים עבור קהלים חדשים.
מטרת החברה היא להגשים את הפוטנציאל של כל לקוח ולקוחה, בין אם מדובר בעסק פרטי המעוניין להכשיר עובדים,  וכן הייטק לבית ספר/מתנ"ס שרוצה לשדרג את מגמת המחשבים שלו, או לשלב לימודי תכנות וטכנולוגיה, וגם אוניברסיטאות ומכללות שרוצות להתחבר מהאקדמיה –לתעשייה.

היכולות של קודפרו היא בהתאמה אישית לקהלים רחבים – היא מצליחה להפוך את העולם הדיגיטלי לנגיש ומעניין לכל אחד.

חלק מההצלחה של החברה בא מהיכולת לשלב אוכלוסיות של תת-ייצוג בהייטק, כאשר codePro חרטה על דגלה  תרומה לקהילה ופיתוח הפריפריה ושילוב המגזר הערבי, החרדי, ועוד מגזרים בתת ייצוג.  החברה מציעה את שירותיה במחיר מוזל  לעמותות שעוסקות בתחום, וכן מבצעת התאמה ופיתוח קורסים למגזרים אלו. כל אחד מהמשתתפים בהכשרות מקבל את הכלים שהוא צריך כדי להצליח בענף ההייטק, כאשר כל הכשרה – מוכוונת לתפקיד בתעשייה.

שירותים המרכזיים של codePro מכילים פיתוח קורסים במגוון טכנולוגיות, הכשרת עובדים במקום העבודה, וגיוס מרצים מקצועיים ומנוסים. מחלקת הגיוס של החברה מעניקה שירותי גיוס והכשרת מרצים.

לחברת codePro יש גם בית תוכנה, המשרת את לקוחותיה ואת החברה עצמה. "זה מאפשר לנו לתמוך בקורסים שאנחנו מפתחים ולפתח טכנולוגיות למידה" אומרת אביטל.

ביקשנו מאביטל לספר לנו על הקורסים שהחברה מפתחת:

codePro מציעה קורס ב- Angular, שהוא פריימוורק של JavaScript שפותח על ידי Google. הקורס מיועד למפתחים המעוניינים להרחיב את יכולותיהם ולשדרג את הידע שלהם בפיתוח אפליקציות בצד הלקוח. הקורס מתמקד בנושאים כמו תכנות מונחה עצמים ב- JavaScript, מערכת ה- Modules של Angular, יצירת וניהול Components, Directives, Services, ועוד. במהלך הקורס, המשתתפים מפתחים אפליקציה מלאה בעזרת Angular, שמאפשרת להם להרגיש את הכוח של הפריימוורק וליישם את הידע שהם רכשו. הקורס מנוהל על ידי מרצים בעלי ניסיון רחב בפיתוח ובהובלת פרויקטים עם Angular, ומתמקד בלמידה מעשית שמבוססת על פתרון בעיות אמיתיות.

 קודפרו מציעה קורס ב-React, ספריית JavaScript מבית Facebook לבניית ממשקי משתמש. הקורס מכוון את המשתתפים לעבודה בפרויקטים ממשיים, באמצעות הבנת המושגים המרכזיים של React ויישומם בפרקטיקה. החניכים מפתחים במהלך הקורס אפליקציה מלאה ב-React, תוך שימוש בכלים מתקדמים כמו JSX, Redux, ו- React Hooks. הקורס מנוהל על ידי מרצים בעלי ניסיון רחב בשפת JavaScript ובספריית React.

חברת codePro מציעה קורס תכנות לבתי ספר, שמתוכנן במיוחד לתלמידים צעירים. הקורס מתחיל ביסודות השפה, דרך מבני נתונים ותרגולים פרקטיים, עד ליצירת פרויקטים משלהם. התלמידים לומדים לתכנת באופן כיפי ומעשי, תוך כדי קבלת הכלים שנחוצים להמשיך לפתח יכולות בעתיד.

בעזרת היכולת למתן שירותים מותאמים אישית, החברה מצליחה להתאים את ההכשרה לכל קהל, להפוך את הלמידה למעשית ופרקטית, ולהבטיח שכל לקוח מקבל את הידע והכלים שצריך בשביל להצליח.  עם codePro, ההייטק הופך לנגיש לכולם 🙂

סגירת תפריט